Burisma Group взяла участь в Odesa Offshore Conference 2018

21.09.2018

Компанія виступила партнером сесії «Інфраструктура та ринок сервісних послуг»

Міжнародна енергетична компанія Burisma Group взяла участь у міжнародній конференції Odesa Offshore Conference 2018 щодо перспектив видобутку вуглеводнів на шельфі Чорного моря, виступивши партнером сесії «Інфраструктура та ринок сервісних послуг». Саме розвиток сервісного ринку України та розширення можливостей видобутку газу на українському шельфі Чорного моря можуть стати інвестиційною ідеєю для надбання країною енергонезалежності та залучення стратегічних інвесторів у нафтогазову галузь.

«Сьогодні держава докладає максимум зусиль, щоб іноземні інвестори вкладали кошти в приорітетну галузь країни. Тому ми підтримуємо рішення Державної служби геології та надр України та Кабінету міністрів, які підтримали та внесли зміни до урядової постанови №615 «Про затвердження Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами», згідно яких був виключений пункт про необхідність надрокористувачу отримувати погодження обласних рад для видобутку природного газу на морському шельфі. Саме це дозволить долучити до газовидобування глобальні сервісні компанії», – вважає радник Ради директорів Burisma Group Вадим Пожарський. Але вже сьогодні компанії Групи готові надавати сервісні послуги за міжнародними стандартами аби скоріше наблизити час здобуття Україною енергонезалежності.

За його словами, видобуток газу на шельфі Чорного моря має стати принциповим питанням для України, оскільки раніше Україна щорічно видобувала 2 млрд куб м природного газу на шельфі Чорного моря.

«Розвідка та видобуток природного газу на шельфі Чорного моря, не дивлячись на анексію Криму та значної морської акваторії Російською Федерацією, залишається принциповим питанням для України, – заявив генеральний директор консалтингової компанії-організатора конференції ExPro Consulting Геннадій Кобаль під час відкриття Odesa Offshore Conference 2018. – До анексії Криму Україна щорічно видобувала 2 млрд куб м природного газу на шельфі Чорного моря. Незважаючи на це, на сьогодні в нашої країни залишається юридичне право розробляти ділянки на шельфі… Україна має велику кількість спеціалістів для відновлення видобутку, для нашої країни є принциповим питання відновлення видобутку природного газу на шельфі Чорного моря». За словами Кобаля, прикладом для успіху газовидобутку на шельфі Чорного моря будуть слугувати успіхи компаній, які за останні роки значно наростили видобуток газу на континентальній території України.

«Саме у 2018 році Burisma Group визнано однією з 20 найуспішніших українських інвесторів в економіку країни, та єдиною серед компаній нафтогазової галузі. Тільки цього року інвестиційна програма у розвідку та буріння нових свердловин запланована об’ємом понад мільярд гривень», – повідомив Вадим Пожарський.

За більш детальною інформацією ви можете звернутися до прес-офісу компанії: media@burisma.com

Images on this page are licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Creative Commons License