Burisma Group побудує установку зі стабілізації конденсату і глибокого вилучення пропан-бутанової суміші з природного газу на Водянівській площі

16.07.2018

Рада директорів Burisma Group затвердила проект будівництва нової установки зі стабілізації конденсату і глибокого вилучення пропан-бутанової суміші з природного газу. Інвестиційний проект буде реалізовано в Харківській області на Водянівській площі. Про це заявив CEO Burisma Group Тарас Бурдейний.

За словами Тараса Бурдейного, установка зі стабілізації конденсату і глибокого вилучення пропан-бутанової суміші дозволить компанії підвищити рентабельність свердловин, застосовуючи новітні технології в газовидобувній галузі України та зберігаючи відповідність нормативним вимогам.

Проект розрахований на 2018-2019 роки. Обсяг інвестицій Burisma Group складе більш ніж 300 млн грн. За розрахунками фахівців Групи, на проектну потужність установку планується вивести до кінця 2019 року.

«Ми детально аналізували можливість будівництва нової установки, але нам не вистачало обсягів щодо її завантаження. На початку року компанія отримала позитивні результати під час буріння свердловин на Карайкозівському та Водянівському родовищах, і наприкінці травня інвестиційний проект було винесено на обговорення Ради директорів Групи. Тоді й  було прийнято рішення щодо будівництва установки», — зазначив Тарас Бурдейний.

За словами СЕО Burisma Group, потужність установки складе більше 50 тис. тон на рік. Сировина буде надходити з розроблюваних родовищ Групи в Харківській області.

Burisma Group — одна з найбільших приватних газовидобувних компаній України. За підсумками 2017 року, компанії Групи видобули понад 1 млрд. кубометрів газу і 40 тис. тон нафти і газового конденсату. За шість місяців поточного року компанія успішно завершила буріння трьох надглибоких свердловин, а добовий приріст вуглеводнів склав 35%.

За більш детальною інформацією ви можете звернутися до прес-офісу компанії: media@burisma.com

Images on this page are licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Creative Commons License