Burisma Group підтримала найбільший  в Україні дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри»

30.07.2018

Міжнародна енергетична група Burisma стала меценатом ХVІ Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри». У конкурсі на найкраще виконання української пісні беруть участь талановиті діти з усіх куточків України у віці від 6 до 16 років, вони змагаються у загальних та спеціальних номінаціях.

Для найбільшої газовидобувної компанії України Burisma Group підтримка талановитих дітей є вагомою частиною програми корпоративної соціальної відповідальності. Операційні підприємства Групи активно беруть участь в інфраструктурних проектах в регіонах діяльності, відбудовуючи дороги, школи, дитячі майданчики, сприяючи всебічному розвитку місцевих громад.

«Для Burisma підтримка талановитої молоді – це запорука сталого розвитку країни. Це енергія майбутнього, яка разом з енергією, що створюється нашою компанією, здатна генерувати позитивні зміни, робити нашу країну енергонезалежною та енергобезпечною. Найбільший пісенний фестиваль вже є візитною карткою України. Протягом багатьох років музичний дитячий форум сприяє розвитку діалогу культур між різними народами і країнами. Burisma є меценатом заходу, оскільки всебічно підтримує великий соціокультурний проект і турбується про майбутнє України», – говорить радник Ради директорів Burisma Group Вадим Пожарський.

Цього року на фестиваль було зареєстровано більш ніж 500 юних конкурсантів. Після 2-х відбіркових турів до півфіналу пройшло 50 найсильніших вокалістів та вокальних груп.

«Ми хочемо підтримувати розвиток української пісні, тому заснували спеціальну премію – «Краща українська авторська пісня». Цього року перемогла пісня «Качаю», яку виконав дует Аріна Ніконова та Віктор Шевченко. Спеціальний приз від Burisma Group отримали автор музики Тимофій Решетько та автор слів Андрій Осадчук. Це важлива місія — створювати умови для всебічної реалізації українських талантів, підтримувати та масштабувати енергію української пісні», — вважає Вадим Пожарський.

За більш детальною інформацією ви можете звернутися до прес-офісу компанії: media@burisma.com

Images on this page are licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Creative Commons License