«Системойлінженерінг» планує буріння на Водянівській площі новою установкою Drillmec

23.04.2019

ТОВ «Системойлінженерінг», що входить до групи Burisma Group планує спорудження та облаштування свердловини №8 на Водянівській площі, новим буровим верстатом Drillmec.

Про це йдеться у повідомленні компанії, розміщеному в реєстрі оцінки впливу на довкілля, яке опубліковане 23 квітня 2019р.

Як вище зазначалось, планують влаштування пошукової похило-скерованої свердловини №8 Водянівської площі, з проектною глибиною 6000 м. Буріння передбачається з допомогою бурового верстату Drillmec Land Rig 3000 HP AC потужністю 3000 к с турбінно-роторним способом.

З метою видобування та підготовки вуглеводнів з низькопроникних колекторів на Водянівській площі планують провести наступні додаткові роботи:

  •  Реконструкцію тимчасової замірної сепараційної установки (ТЗСУ) Водянівської площі;
  • Облаштування гирл пошукових свердловин №№ 3,5,7,8 Водянівської площі з їх приєднанням до ТЗСУ шляхом будівництва газопроводів – шлейфів та інгібіторопроводів.

Довідка EXPRO:

ТОВ «Системойлінженерінг» — приватна українська газовидобувна компанія, що здійснює діяльність в галузі видобутку та реалізації вуглеводнів, володіє дозволом на користування надрами Водянівської площі та входить до групи компаній Burisma Group.

Burisma Group об‘єднує низку видобувних та сервісних компаній в Україні та за кордоном, зокрема — «Еско-Північ», «Системойліженерінг», «Куб-Газ», «Перша українська газонафтова компанія», ПАРІ, «Надрагаз», «Нафтогазопромислова геологія». Burisma Group у 2018р видобула 955 млн куб м газу (на 25 млн куб м (2,7%) більше ніж у 2017р). Видобуток конденсату зріс вдвічі до 72 тис т.