Підприємства Burisma Group забезпечують сільські школи необхідним новим обладнанням

12.09.2018

Середньостатистична сільська школа сьогодні набагато перевершує себе в минулому. Раніше часто не вистачало підручників, батьки учнів були змушені шукати книги, багато купувати за власні кошти. А парти в таких школах і інші меблі не мінялися з середини минулого століття.

Сьогодні ситуація змінюється — у чому вони не поступаються міським навчальним закладам. Чималу роль у цьому зіграли місцеві благодійники, які вклали фінанси в розвиток шкіл. Це окремі інвестори або цілі компанії, які діють самостійно або спільно з сільрадою.

Поліпшення інфраструктури села Караван Харківського району сприяє група компаній Burisma. Раніше їх підприємства вже допомогли селу Караван з освітленням, а на початку вересня зробили цінний подарунок місцевій школі.

«До нас звернулася місцева громадська організація з проханням допомогти загальноосвітній школі. Ми в цьому плані невідмовні — купуємо все, що потрібно. Так як з нового навчального року першокласники вже навчаються за новою програмою, їм потрібні новітні технології», — розповів представник компанії Дмитро Фесенко.

«Нова українська школа» буде орієнтуватися не на знання, а на навички та вміння. Першокласників будуть навчати з застосуванням новітніх методик, використовуючи всю доступну техніку. З цим і допомогла «Перша українська нафтогазова компанія», яка входить в Group Burisma. Підприємство придбало Smart TV, а представник компанії Дмитро Фесенко вручив його на святі Першого дзвоника. Цей подарунок допоможе у навчальному процесі, переконані вчителі:

«Ми вдячні за таку допомогу компанії і раді співпраці! Для багатьох телевізор асоціюється насамперед із мультфільмами. Однак його можна якісно використовувати і в навчальному процесі. Зараз існує величезна безліч документальних фільмів і мультиплікація, які будуть корисні учням. Ми будемо щосили використовувати Smart TV, на всіх можливих уроках».

В захваті від подарунка і директор школи Оксана Поклонська. Також вона розраховує на продовження співпраці між навчальним закладом і газодобувної компанією:

«Це співпраця виявилася для нас дуже приємним. Ми вдячні за такий цінний подарунок. Тепер навчання значно покращиться, як для вчителів так і для учнів».

Компанії Burisma Group переживають за майбутнє дітей і хочуть, щоб нове покоління розвивалося за допомогою новітніх технологій. Ще один хороший приклад — допомога газодобувної групи школі в селі Олексіївка в Краснокутському районі Харківської області.

«Наша компанія зробила свій внесок у розвиток української школи. Тож від усієї душі і з найкращими побажаннями від групи компаній Burisma ми подарували сучасну оргтехніку для школи, а також набори для найменших учнів — першокласників, щоб їм добре навчалося. . У зв’язку з реформами в системі освіти, кожен клас повинен бути забезпечений комп’ютерною технікою. Ми дуже вдячні Burisma Group за теплі привітання і подарунки».

У цьому році до соціальних проектів Burisma Group додався проект підтримки талановитих дітей. Влітку група компаній стала меценатом 16-го Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри — 2018» у Скадовську. Компанія підтримує енергію українського голосу і тому нагородила спеціальною премією авторів кращої української авторської дитячої пісні.

Підтримка дітей та молоді є важливою частиною масштабної програми корпоративної соціальної відповідальності. Тому операційні компанії Burisma Group не тільки відновлюють дороги, школи, дитячі майданчики, але й допомагають дітям з особливими потребами. Це була наша мрія. Нам допомогли обладнати кабінет водолікування, нам допомогли придбати дорогу гідромасажну ванну, яка необхідна нашим діткам з особливими потребами для лікування захворювань нервової системи та опорно-рухової системи. Ми також оновили наш «колісний минипарк» — коляски для грудних діток», — розповідає Тетяна Лимар, головний лікар Київського міського будинку дитини імені М. М. Городецького.

В регіонах кошти від виплачуваної ренти газовидобувними компаніями йдуть на облаштування, переобладнання і модернізацію навчальних закладів, всебічно допомагають розвитку молодого покоління. Компанії Burisma Group дбають, щоб Україна була не тільки повністю забезпечена власним газом, але і виростила нові талановиті покоління українців.