Burisma Group визнана переможцем Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2017»

26.03.2018

Асоціація благодійників України та Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2017» визнали Міжнародну енергетичну групу Burisma всеукраїнським переможцем у номінації «Благодійність великого бізнесу» та нагородили компанію спеціальною відзнакою «Ангел добра». Переможців на загальнодержавному рівні визначали в п’ятнадцятьох основних, трьох індивідуальних та чотирьох спеціальних номінаціях.

Урочиста церемонія нагородження переможців відбулася 22 березня 2018 року у колонній залі Київської міської державної адміністрації. Відзнаку переможця для Burisma Group прийняв радник Ради директорів Вадим Пожарський. Відзнака «Ангел добра» – унікальна керамічна статуетка ангела, декорована багатим національним орнаментом і оздоблена бурштином. Авторський бурштиновий «Ангел добра» – спільна розробка Асоціації «Український бурштиновий світ» та українських майстрів.

В цьому році на конкурс було подано понад 1000 проектів. Нагороду Burisma Group вручав президент Американсько-української ділової ради Морган Вільямс.

«Переможцем стала компанія Burisma Group. Компанія має велику програму корпоративної відповідальності, вони допомагають людям, що перебувають у скрутному становищі та мають фінансові труднощі, допомагають людям здобути освіту», — зазначив президент Американсько-Української Ділової Ради Морган Вільямс.

Burisma Group є членом Американо-Української Ділової Ради (USUBC) та разом з іншими компаніями  втілює кращий міжнародний досвід в Україні, підтримує зв’язки з американським бізнесом, використовує найкраще обладнання американських виробників у газовидобувній діяльностіСоціальний контекст не є винятком, адже корпоративна соціальна відповідальність великого бізнесу в світі давно стала  необхідним елементом.

«В форматі «Благодійна Україна» конкурс проводиться з 2012 року Асоціацією благодійників України. Мета конкурсу: розвиток ефективного соціально орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання найкращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик. Завданнями конкурсу є: популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик; відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом року», – заявив голова Оргкомітету та президент Асоціації благодійників України Олександр Максимчук.

«Для Burisma Group ця нагорода є визнанням щоденної роботи та соціальних інвестицій, що спрямовуються на підтримку місцевих ініціатив й покращення життя громад, де компанія веде свою діяльність. Безліч дій та корисних справ, що часто залишаються за лаштунками інформаційних повідомлень, але є важливими і помітними для тисяч людей. За останні два роки операційні компанії Burisma Group реалізували соціальних проектів більш ніж на 100 млн гривень», – сказав на церемонії нагородження радник ради директорів Burisma Group Вадим Пожарський.

Як зазначили в Оргкомітеті Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2017», в рамках соціальних проектів група постійно надає благодійну та спонсорську допомогу своїм працівникам, соціально вразливим і малозабезпеченим громадянам, ветеранським організаціям воїнів-інтернаціоналістів та воїнів АТО. Burisma веде будівництво і відновлює міську та селищну інфраструктуру. На кошти групи були споруджені та відремонтовані лікарні, школи, дитячі садки, спортивні клуби, автомобільні дороги і інші соціальні об’єкти в десятках населених пунктах Харківської області. Лише в 2016-2017 роках було реалізовано понад 100 соціальних програм.

Група здійснює не лише пряму підтримку регіонів та територіальних громад, а й є соціально відповідальною компанією на державному рівні, залишаючись серед лідерів бізнесу за обсягами сплати податків в Україні.