Керівництво

Тарас Бурдейний
Генеральний директор
Має значний управлінський досвід. Працює в компанії понад 19 років. Розпочинав кар’єру в якості економіста, пройшов всі етапи професійного зростання, працював на різних підприємствах Групи. Закінчив Київський національний економічний університет, має диплом магістра за спеціальністю «Економіка підприємства», та Національну академію Державного управління при Президентові України з відзнакою за спеціальністю «Парламентаризм та парламентська діяльність»та Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, ступінь вищої освіти магістр за спеціальністю «Науки про землю».
Раїса Володарська
Головний бухгалтер
Має понад 25 років досвіду роботи головним бухгалтером. З 2002 року на посаді головного бухгалтера в ЕНЕРГО-СЕРВІСНІЙ КОМПАНІЇ «ЕСКО-ПІВНІЧ». Першу освіту отримала в Київському політехнічному інституті на інженерно-фізичному факультеті, за другою освітою – бухгалтер.
Лариса Полторацька
Начальник департаменту геології, буріння та розробки родовищ нафти і газу
Має досвід роботи геологічного профілю понад 30 років, останні 13 років працює в компанії. Закінчила геологічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Оксана Насупа
Радник генерального директора з правових питань
Понад 15 років працює у галузі права. Має досвід роботи у різних сферах права, зокрема з питань надрокористування, отриманий у органах державної влади. Закінчила Дніпропетровський державний університет та Національну академію державного управління при Президентові України.
Сергій Садимака
Заступник генерального директора з виробництва
Працює в компанії з 2007 року, з 2008-го є заступником генерального директора з виробництва. Закінчив Харківський державний політехнічний університет та Інститут післядипломної освіти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу за спеціальністю «Видобування нафти і газу».
Дмитро Рудь
Заступник генерального директора з комерції
Працює в компанії з 2011 року. Має значний досвід роботи в нафтогазовому та фінансовому секторах, сфері нерухомості. Закінчив Київський економічний національний університет за спеціальностю «Економіка підприємства».
Валентина Жданова
Начальник юридичного відділу
Працює в компанії з 2008 року. Розпочала свою діяльність з посади юрисконсульта, а в 2009 році призначена начальником юридичного відділу. У 2002 році закінчила Академію державної податкової служби України за спеціальністю «Правознавство».