ЕНЕРГО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ «ЕСКО-ПІВНІЧ» завершує будівництво п’ятої унікальної свердловини

ЕНЕРГО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ «ЕСКО-ПІВНІЧ» завершує будівництво п’ятої унікальної свердловини №48 на Карайкозівському  родовищі проєктною глибиною 6350 м.

Свердловина спроєктована за новою технологією, яка дозволяє видобувати вуглеводні відразу з двох горизонтів. Це — п’ята свердловина компанії, спроєктована за такою унікальною технологією.

«Підвищення ефективності родовищ, які вже експлуатуються,—одне з пріоритетних  завдань нашої компанії. Тож ми постійно шукаємо рішення, які дають змогу інтенсифікувати газовидобування», — зазначає Тарас Бурдейний, Генеральний директор ЕНЕРГО-СЕРВІСНОЇ КОМПАНІЇ «ЕСКО-ПІВНІЧ».

Крім будівництва нових свердловин, компанія активно проводить ремонтні роботи вже діючих. Зокрема, в червні завершено капремонт свердловини №32 на Карайкозівському родовищі. Отримано запланований дебіт — 150 тис. куб. м газу на добу та рекордний об’єм конденсату — 200 куб. м на добу.

Довідково: ЕНЕРГО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ «ЕСКО-ПІВНІЧ» займається пошуком, розвідкою, видобутком та реалізацією природного газу, конденсату, нафти, має багаторічний досвід роботи в нафтогазовій галузі України. «ЕСКО-ПІВНІЧ» співпрацює з сотнями українських та іноземних компаній, завжди вчасно виконуючи зобов’язання.