Енерго-сервісна компанія «ЕСКО-ПІВНІЧ»: соціальні ініціативи у пріоритеті

Енерго-сервісна компанія «ЕСКО-ПІВНІЧ» продовжує покращувати дитячі садочки в Богодухівському районі Харківської області.

У рамках проєкту було виконано ремонт приміщень підвалу та даху будівлі одного з дитсадків. Крім того, утеплили і відремонтували фасад, замінили зовнішні металеві сходові клітини, зовнішні інженерні мережі водо- і теплозабезпечення. У процесі капітального ремонту також було впорядковано територію дитячого садка встановлені нові дерев’яні тіньові навіси, облаштовано зовнішнє освітлення.

«Важливо не лише знати потреби громад та окремих громадян, але й вміти оперативно та ефективно їх вирішувати, імплементуючи найкращі світові практики для забезпечення комфортного, безпечного та достойного життя кожної людини», — зазначив Тарас Бурдейний, Генеральний директор Енерго-сервісної компанії «ЕСКО-ПІВНІЧ».

Ремонт дитячого садка –– далеко не єдиний приклад соціального партнерства, компанія надає допомогу у напрямках:

  • освітньому (капітальні та поточні ремонти шкіл та дитсадків у Харківській області, придбання меблів, техніки);
  • медичному (капітальні та поточні ремонти медичних закладів, придбання меблів, техніки, обладнання, медикаментів);
  • спортивному (будівництво дитячих майданчиків, підтримка проведення спортивних заходів);
  • культурному (капітальні та поточні ремонти об’єктів культури, підтримка культурних заходів);
  • інфраструктурному (ремонти доріг, облаштування зупинок громадського транспорту, встановлення освітлення в селах) та інших.

В компанії впевнені, що підтримка територіальних громад має бути комплексною, тому прикладають максимум зусиль для допомоги в усіх сферах життя.

Довідково: Енерго-сервісна компанія «ЕСКО-ПІВНІЧ» займається пошуком, розвідкою, видобутком та реалізацією природного газу, конденсату, нафти, має багаторічний досвід роботи в нафтогазовій галузі України. «ЕСКО-ПІВНІЧ» співпрацює з сотнями українських та іноземних компаній, завжди вчасно виконуючи зобов’язання.