Енерго-сервісна компанія «ЕСКО-ПІВНІЧ» пробурила найглибшу свердловину

Енерго-сервісна компанія «ЕСКО-ПІВНІЧ» завершила буріння свердловини №1 глибиною 6620 м на Кубашівській площі у Харківській області. Це –– найглибша свердловина компанії.

На глибині 6620 м отримано значний приплив вуглеводнів –– понад 100 тис. куб м газу на добу.

«Україна має значний потенціал з видобутку газу на глибинах понад 6000 м. Тому ми працюємо на глибоких горизонтах і розвиваємо цей напрямок, як один зі стратегічних. Однак, буріння свердловин на великих глибинах пов’язане зі значними геолого-технічними ризиками, тож вимагає особливої уваги, значних зусиль та інвестицій. Ми готові до цього, адже добуті вуглеводні не тільки сприяють розвитку нашої компанії, але й підвищують енергетичну безпеку та енергонезалежність України», –– зазначив Тарас Бурдейний, Генеральний директор Енерго-сервісної компанії «ЕСКО-ПІВНІЧ».

Наразі проводяться додаткові геофізичні дослідження свердловини для оцінки запасів вуглеводнів на площі. Якщо результати будуть відповідними очікуванням компанії, то вже найближчим часом «ЕСКО-ПІВНІЧ» розпочне на Кубашівській площі проектування установки комплексної підготовки газу (УКПГ) та газопроводу для транспортування газу.

Довідково: Енерго-сервісна компанія «ЕСКО-ПІВНІЧ» займається пошуком, розвідкою, видобутком та реалізацією природного газу, конденсату, нафти, має багаторічний досвід роботи в нафтогазовій галузі України. «ЕСКО-ПІВНІЧ» співпрацює з сотнями українських та іноземних компаній, завжди вчасно виконуючи зобов’язання.