ТОВ “ЕНЕРГО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ “ЕСКО-ПІВНІЧ” пробурила першу свердловину на Кубашівському родовищі глибиною 6620м

ТОВ “ЕНЕРГО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ “ЕСКО-ПІВНІЧ” завершило буріння пошукової свердловини №1 на Кубашівській площі. Про це повідомлялось на сторінці ГО «Спілка геологів України» в мережі Facebook.

За повідомленням, глибина зазначеної свердловини 6620м. Геофізичні роботи в інтервалі 0 – 6620 м методами загальних та детальних досліджень виконала компанія ТОВ «Надра Сервіси». Враховуючи геолого-технічні умови проведення досліджень та можливі при них ускладнення, ГДС виконано в повному обсязі і на якісному рівні.

В спілці геологів відзначили, що геолого-технічна служба компанії ТОВ «Надра Сервіси» вже мала досвід дослідження свердловин на глибинах понад 6000м. Тож успішне виконання робіт у свердловині №1 Кубашівської площі, черговий раз показала високий професіоналізм фахівців.

Буріння здійснювалося буровим верстатом українського виробництва Discovery Drilling Equipment – SL 2000T-AC-W-500T, вантажопідйомністю 500 тонн, яким оперує буровий підрядник – бурова компанія «Укрбурсервіс». Зазначений верстат був придбаний навесні 2019р. Відзначимо, це вже другий придбаний верстат в українського виробника.

Джерело: https://expro.com.ua/novini/burisma-proburila-pershu-sverdlovinu-na-kubashvskomu-rodovisch-glibinoyu-6620m