Продовжуємо облаштування своїх родовищ

Планове нарощування обсягів видобутку природного газу та газового конденсату потребує розширення потужностей для їх зберігання.

У травні газовидобувна компанія «Еско-Північ»,  завершила роботи зі збільшення обсягу резервуарного парку для зберігання природного газу та газового конденсату до 2500 тис. Кубометрів на Карайкозівському родовищі (Харківська область).

«Не зважаючи на несприятливу кон’юнктуру на світових ринках
енергоносіїв, група Burisma продовжує інвестувати у збільшення обсягів видобутку вітчизняного природного газу. Це сприяє підвищенню енергетичної безпеки та енергонезалежності України», — зазначив Тарас Бурдейний.

За його словами, Група постійно інвестує кошти у наземну інфраструктуру. Зокрема, у 2020 році Група планує побудувати нові газопроводи, установки пропанового охолодження природного газу, реконструювати УКПГ, продовжити реалізацію проєкту будівництва установки стабілізації конденсату і поглибленого вилучення пропан-бутанової суміші (СПБТ або LPG) з природного газу.

Група залишається прибічником екологічного ведення бізнесу та віддає перевагу рішенням, які сприяють збереженню довкілля.