ТОВ “ЕНЕРГО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ “ЕСКО-ПІВНІЧ” збільшила резервуарний парк для зберігання газу

ТОВ “ЕНЕРГО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ “ЕСКО-ПІВНІЧ” завершила роботи зі збільшення обсягу резервуарного парку для зберігання природного газу та газового конденсату до 2500 тис куб м на Карайкозівському родовищі (Харківська область).

«Не зважаючи на несприятливу кон’юнктуру на світових ринках енергоносіїв, група Burisma продовжує інвестувати у збільшення обсягів видобутку вітчизняного природного газу. Це сприяє підвищенню енергетичної безпеки та енергонезалежності України», — зазначив Тарас Бурдейний, генеральний директор ТОВ “ЕНЕРГО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ “ЕСКО-ПІВНІЧ”.

Він також наголосив, що Burisma постійно інвестує кошти у наземну інфраструктуру. Зокрема, у 2020 р група компаній планує побудувати нові газопроводи, установки пропанового охолодження природного газу, реконструювати УКПГ, продовжити реалізацію проєкту будівництва установки стабілізації конденсату і поглибленого вилучення пропан-бутанової суміші (СПБТ або LPG) з природного газу.

Джерело: https://expro.com.ua/novini/burisma-zapustila-novu-sverdlovinu-na-juravlinomu-rodovisch-z-debtom-ponad-200-tis-kub-mdobu